środa, 1 grudnia 2021 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Oddając krew - ratujesz życie. Dziękujemy krwiodawcom!

Ludzkie życie ratują lekarze i służby medyczne, ratownicy, strażacy, służby mundurowe. Życie ocalić może też każdy z nas, kto odda krew i poświęci życiodajne krople dla drugiego człowieka. Z okazji obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa krwiodawcom należy się najwyższe uznanie i podziękowania.

Dni Honorowego Krwiodawstwa obchodzimy od 22 do 26 listopada. W tych dniach do krwiodawców płyną zewsząd życzenia i gorące podziękowania.

- Drodzy Honorowi Dawcy Krwi, z okazji obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za Wasz najcenniejszy dar - każdą kroplę krwi, dzięki której wielu chorych wróciło do zdrowia i cieszy się pełnią życia. W dniu Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, pomyślności i radości z pełnionej misji oraz aby zawsze otaczali Was ludzie, tak samo otwarci i życzliwi - pisze Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Ostrołęce.

Reklama

- Dziękujemy Wam za to, że jesteście, że zawsze możemy na Was liczyć. Dziękujemy za Wasze serce. Dziękujemy w imieniu nas - pracowników krwiodawstwa i ludzi potrzebujących. To Wy dajecie szansę na powrót do zdrowia ludzi chorych oraz radość i uśmiech ich rodzinom. To dzięki Wam świat staje się piękniejszy, dziękujemy - pisze Danuta Rawa z RCKiK w Ostrołęce.

Dołącz i Ty do krwiodawców!

Krew można oddawać codziennie w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Ostrołęce, które czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-12.00 w szpitalu, aleja Jana Pawła II 120A w Ostrołęce. Telefon kontaktowy: (29) 765-26-64.

Odsłon: 999 komentarze: 2
12:50, 23.11.2021r. Drukuj
Powrót


50 Litrów oddanej krwi @ 05:10, 24.11.2021

IP: 5.62...56

W momencie kiedy oddajesz jesteś przydatny ,a gdy nie z przyczyn innych to nie Tak twierdzą władze miasta,lekarze,i pacjenci na poczekalni!! Taka jest prawda.

marek62 lat!!!do 50 litrow. @ 08:56, 24.11.2021

IP: 178.42...219

Szacunek. Mam oddane 30 litrow. Nie narzekam.. lekarstwa sa za darmo. Oczywiscie nie wszystkie i badania tez z krotszym terminem.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót