środa, 1 grudnia 2021 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kolejne próby oszustw metodą na policjanta w ciągu kilku godzin! Policjanci apelują o ostrożność

W ciągu ostatnich godzin doszło do kolejnych prób oszust metodą na policjanta. Jak informują mundurowi, odnotowano już kilka takich zgłoszeń. Dotyczą one głównie seniorów. Funkcjonariusze apelują, aby ostrzec osoby w starszym wieku i porozmawiać, jak zachować się w takiej sytuacji.

Próby oszustw seniorów pojawiają się coraz częściej w naszym rejonie. Policjanci stale apelują do osób starszych, aby zachowały zimną krew w takich stacjach. Rodzina i przyjaciele także powinni rozmawiać z seniorami o tego rodzaju oszustwach.

Reklama

Osoby zgłaszające dzisiejsze próby oszustw informowały, że usłyszały o rzekomych kurierach i obserwowanych mieszkaniach.

- W ciągu ostatnich kilku godzin mieliśmy kilka zgłoszeń dotyczących prób oszust osób starszych. Oszuści informowali seniorów o obserwowaniu mieszkania i rzekomych kurierach. Przypominamy o tym, aby zachować ostrożność w takich sytuacjach. Nie otwierać drzwi obcym osobom i nie przekazywać danych, informacji czy pieniędzy - nawet telefonicznie nie wspominajmy o posiadaniu kosztowności lub gotówki - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Odsłon: 946 komentarze: 0
13:11, 24.11.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót