środa, 1 grudnia 2021 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Czekamy na WOŚP. Klangor pierwszym oficjalnym artystą ostrołęckiego finału

Zespół Klangor wystąpi podczas ostrołęckiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. To pierwsza kapela, o której występie informuje ostrołęcki sztab. W tym roku zagramy wspólnie na rzecz okulistyki dziecięcej, wyśmienicie się przy tym bawiąc!

- WOŚP to dobra inicjatywa stworzona przez Jurka Owsiaka, którą chcemy wspierać. W Ostrołęce usłyszycie nasze autorskie utwory, które stworzyliśmy na przestrzeni ostatnich dwóch lat oraz cover. Zapraszamy na Facebooka oraz na YouTube, gdzie możecie zapoznawać się z naszą twórczością - mówi gitarzysta Rafał Nowakowski.

Reklama

Klangor to rockowo-metalowy zespół z Warszawy, który stawia na wiarygodność, pasję i profesjonalizm bez sztucznej oryginalności. Formacja powstała w 2019 roku, a w jej skład wchodzą doświadczeni muzycy. Zespół prezentował się na wielu festiwalach i w konkursach odnosząc sukcesy: I miejsce na Cieszfanów Festiwal, finał konkursu Muzyka dla wszystkich, I miejsce w X edycji Festiwalu Rockowe Error oraz II miejsce i wyróżnienie w konkursie Zenka i Marchewy w radiu Kampus.

- Tegoroczny Finał WOŚP w Ostrołęce odbędzie się w hali imienia Arkadiusza Gołasia. Organizatorzy zapewniają o swoim zaangażowaniu. Atrakcje i dobra zabawa gwarantowana. Przyświeca im szczytny cel - zbiórka pieniędzy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat towarzyszą mu także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia - informuje ostrołęcki sztab WOŚP.

Zobacz też:

Wolontariusze, przybywajcie! Przed nami 30 finał WOŚP

Fot. archiwum zespołu

Odsłon: 903 komentarze: 0
11:14, 25.11.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót