środa, 19 stycznia 2022 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kradł kable i przetapiał je w lesie. Policjanci znaleźli przy mężczyźnie amfetaminę (zdjęcia)

Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału patrolowego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież przewodów o wartości pięciu tysięcy złotych. Ponadto policjanci znaleźli przy mężczyźnie amfetaminę. Ostatecznie został on zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Policjanci zatrzymali w ubiegły piątek mieszkańca naszego powiatu. O szczegółach poinformował kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Reklama

- Mundurowi z wydziału patrolowego ustalili, że mężczyzna ukradł kable z jednej z posesji na terenie gm. Rzekuń i zamierza je przetapiać. Po dojeździe w rejon miejsca zdarzenia okazało się, że ustalenia policjantów okazały się słuszne. Nieopodal miejsca kradzieży zauważono wydobywający się z lasu dym, ognisko, zwoje przewodów oraz 41-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który przetapiał skradzione przewody. Właściciel oszacował straty na kwotę około pięciu tysięcy złotych. 41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie czynności policjanci znaleźli przy mężczyźnie amfetaminę - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży oraz posiadania narkotyków.

Reklama

Fot. KMP w Ostrołęce

Wyświetleń: 17423 komentarze: -
29.11.2021, 11:48r. Drukuj
Powrót