środa, 19 stycznia 2022 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Bardzo ślisko na drogach! Zachowajcie ostrożność

Od rana padający, marznący deszcz powoduje, że na drogach miejscami może być bardzo ślisko. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożność zarówno na drogach, jak i chodnikach. Dostosujmy prędkość do panujących warunków.

Pamiętajmy, że w takich warunkach prędkość nawet ta dozwolona może nie zapewnić nam bezpiecznej jazdy.

Reklama

- Zgodnie z wczorajszym ostrzeżeniami synoptyków marznące opady deszczu, które zaczęły się w nocy, spowodowały gołoledź. W wielu miejscach na drogach naszego miasta i powiatu jest bardzo ślisko. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość do panujących warunków, zdejmijmy nogę z gazu, na tak śliskiej nawierzchni bardzo łatwo wpaść w poślizg. Zachowajmy także bezpieczne odległości między pojazdami, wystarczy chwila nieuwagi, by zatrzymać się na poprzedzającym nas samochodzie - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ślisko jest również na chodnikach, policjanci apelują do pieszych, aby bardzo uważali zbliżając się do przejść, tracąc równowagę na śliskim chodniku możemy wpaść pod samochód.

Odsłon: 852 komentarze: 0
08:33, 13.01.2022r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót