piątek, 12 sierpnia 2022 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Skrzynka skarg: "Nie tak powinien wyglądać objazd wytyczony dla kierowców!" (zdjęcia)

Tragicznie wygląda stan dróg, którymi muszą się poruszać kierowcy, omijając obszar remontowanych ulic Goworowskiej i Żebrowskiego. Do najgorszych odcinków można zaliczyć ulicę Żniwną, którą kierowcy, jadący od strony al. księdza Popiełuszki i ronda im. Jana Radomskiego, chcą się przedostać na osiedle Pomian.

Mieszkańcy składają skargi i zażalenia, bo po każdej odwilży stan dróg gruntowych jeszcze bardziej się pogarsza.

Reklama

- W wyniku przebudowy skrzyżowania ulicy Goworowskiej z ulicami Pomian i Żebrowskiego, wytyczono objazdy. Jeden z nich jest w tragicznym stanie, nie pozwala na bezpieczne przejechanie osobowym samochodem, wybiły się duże dziury, są grząskie koleiny - pisze mieszkaniec.

Kierowcy narzekają, że brudzą i niszczą w ten sposób swoje auta, a sytuacja się przedłuża.

- Nie tak powinien wyglądać objazd wytyczony dla kierowców! Ulicą Żniwną nie da się już jeździć, a przecież kierowcy jakoś muszą sobie radzić, bo ulica Goworowska wciąż jest w remoncie - pisze czytelnik.

Reklama

Odpowiada Urząd Miasta w Ostrołęce:

Równanie dróg gruntowych uzależnione jest od warunków atmosferycznych. Urząd Miasta również dostaje wiele sygnałów o złym stanie dróg gruntowych i w możliwie najbliższym terminie przystąpi do równania dróg, pod warunkiem poprawy warunków atmosferycznych.

Zobacz zdjęcia:
Objazd ul. Goworowskiej i Pomian

Więcej zdjęć: Objazd ul. Goworowskiej i Pomian

Wyświetleń: 8900 komentarze: -
13.01.2022, 10:02r. Drukuj


Powrót