środa, 19 stycznia 2022 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Jadwiga Sadłowska, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 14 stycznia o godz. 12.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.

Maria Kochanek, lat 80, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 13 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Józef Koziatek, lat 89, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 14 stycznia o godz. 12.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Reklama

Jadwiga Przybyłowska, lat 89, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 15 stycznia Sanktuarium pw. św. Antoniego Padewskiego (klasztor).

Teresa Makowiecka, lat 92, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 14 stycznia o godz. 10.30 w kościele pw. Zwiastowania NMP w Lachowie.

Urszula Majkowska-Pajewska, lat 93, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 12 stycznia w kościół pw. Stanisława BM w Płoniawach-Bramurze.

Reklama

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 12079 komentarze: 0
08:57, 14.01.2022r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót