środa, 19 stycznia 2022 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pomagajmy! Trwa zrzutka na leczenie i rehabilitację 17-letniego Maćka

Maciek Pakalski to 17-latek mieszkający w Ostrołęce. 6 grudnia 2021 r. uległ wypadkowi drogowemu, w wyniku którego doznał wielu poważnych urazów. Teraz potrzebuje stałego specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Walczy o powrót do zdrowia. Rodzina i bliscy chłopaka proszą o pomoc w zbiórce funduszy.

O wsparcie dla Maćka prosi jego siostra Karolina.

- Mój młodszy brat uległ poważnemu wypadkowi drogowemu, w którym uczestniczył jako pasażer. Doznał wielu poważnych urazów, między innymi złamanie kości krzyżowej, urazu splotu lędźwiowo-krzyżowego oraz stłuczenia dolnej części grzbietu i miednicy i złamania kręgu odcinka lędźwiowego kręgosłupa - pisze siostra Maćka.

Reklama

Nastolatek kilka dni temu przeszedł poważną operację w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. L. Zamenhofa w Białymstoku.

- W chwili obecnej Maciek jest osobą leżącą i w najbliższym czasie czeka go długie i kosztowne leczenie (rehabilitacja) w specjalistycznym ośrodku. Maciek to młody, silny chłopak z wielką wolą walki, z wieloma marzeniami, pomóż mu wrócić do sprawności i znów cieszyć się przyszłością, która nadejdzie - mocno w to wierzymy! Zwracam się do wszystkich tych, którzy chcą i mogą pomóc. Każda wpłata ma znaczenie - pisze jego siostra Karolina.

Reklama

Możesz pomóc wpłacając dowolną kwotę na stronie zrzutka.pl.

Fot. zrzutka.pl

Odsłon: 3725 komentarze: 3
13:33, 14.01.2022r. Drukuj
Powrót


A @ 21:41, 14.01.2022

IP: 2a00:f41...5584

Jeśli z czyjejś winy uległ wypadkowi to chłopak dostanie przecież odszkodowanie. Gorzej jak on sam prowadził ;)

Do A @ 12:33, 15.01.2022

IP: 178.213...216

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jest napisane ze jechał jako pasażer. Odszkodowanie owszem może dostać ,ale sprawy w pl trwają latami, a leczenia nie odłożysz. Nie masz 10 zł to udostępnij i milcz.

Pp @ 13:26, 15.01.2022

IP: 87.205...112

To nie wina Tuska ani PiS to my musimy mu pomóc też mam takiego syna jak każdy z nas musi mu pomóc nie ważny jaki jesteś czy dobry czy zły i innych poglądów ja mu pomogę a wy❤️

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót