Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Już czas, już teraz, już w ten weekend ruszają ... ferie!

Wiadomo, że dwa tygodnie wolnego od szkoły trzeba zagospodarować w aktywny sposób. Łubudu czeka na Was wszystkich: spragnionych ruchu, zabawy, rekreacji i sportu. Najmłodsi w towarzystwie rodziców i seniorów oraz młodzież i dorośli - każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas ferii, poza znanymi propozycjami kręgielnia Łubudu ma dla Was nowe niespodzianki.

Począwszy od poniedziałku, w każdy poranek ferii najmłodsi mogą liczyć na znane i lubiane filmy animowane, które zagoszczą na telewizorach w kręgielni. Każdego dnia (poniedziałek-piątek) w godzinach 10.00-13.00 przypomnicie sobie dwie pełnometrażowe bajki. 

Oczywiście kręgle są zawsze najważniejszą rozrywką w Łubudu. Cała rodzina może bawić się i rywalizować razem, a początkujący mogą liczyć na ułatwienia na torze. Pamiętajmy, że na jednym torze może zagrać aż ośmiu graczy. Tory i stoliki możecie rezerwować telefonicznie pod numerem tel. 797-454-400.

Pragnienie ugasi lemoniada, którą pracownicy robią ręcznie wyciskając cytryny i nie dodając żadnych konserwantów. Ten napój jest już kultowy w Łubudu. Kiedy zgłodniejecie od sportowych emocji bogate menu zaoferuje Wam ciepłe przekąski, a także wiele innych smakowitych propozycji.

Ferie to czas rodzinny, ale nie zapominamy również o kibicach i tak już od piątku 4 lutego rusza druga runda zasadnicza Ekstraklasy, 15 lutego wraca długo oczekiwana Liga Mistrzów. Ciągle też trwa Puchar Świata w skokach oraz Puchar Narodów Afryki, jak widać każdy znajdzie coś dla siebie.

 Zarówno mali i duzi mogą liczyć na relaks i zabawę w Łubudu.

Wystarczy tylko zajrzeć do kręgielni, a na pewno mile spędzicie czas.

Zapraszamy,

Łubudu Bowling & Good Time - Twoje ulubione miejsce...

Hala targowa "Feniks" (I piętro)

Ostrołęka, ul. Prądzyńskiego 6

Tel: 797-454-400

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2160 komentarze: -
26.01.2022, 12:52r. Drukuj
Powrót