W Grudniu w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie odbył się Turniej Plastyczny "Zapobiegamy Pożarom" oraz Turniej Wiedzy "Młodzież Zapobiega Pożarom" pod patronatem Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP, Wójta Gminy Goworowo i Gminnej Biblioteki Publicznej.
W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół w poszczególnych kategoriach:
Reklama
Szkoła Podstawowa klasy I-VI:
Filip Mierzejewski SP Kunin
Szkoła Podstawowa VI-VIII:
Natalia Plotzke SP Pasieki,
Bartosz Słucki SP Pasieki,
Jakub Krawczyk SP Pasieki.
W kategorii szkół ponad podstawowych:
Zespół Szkół Powiatowych:
Rafał Gruszka,
Łukasz Damięcki,
Julia Dudziec.
Komisja w składzie: dh Marek Minota, dh Monika Ciechowicz, dh Tadeusz Warszawin, po sprawdzeniu testów i zliczeniu punktów stwierdziła, wyłoniła zwycięzców:
Szkoła Podstawowa klasy I-VI
I miejsce - Filip Mierzejewski.
Szkoła Podstawowa klasy VI-VIII
I miejsce - Natalia Plotzke
II miejsce - Bartosz Słucki
III miejsce - Jakub Krawczyk
W kategorii szkół ponadpodstawowych
I miejsce - Rafał Gruszka
II miejsce - Łukasz Damięcki
III miejsce - Julia Dudziec
Reklama
I grupa wiekowa (przedszkola, klasy 0):
Kornela Bloch SP Goworowo,
Antoni Pazik SP Szczawin,
Aleksander Gołębiewski SP Goworowo.
II grupa szkoła podstawowa klasy I-III:
Igor Sikora SP Kunin,
Mikołaj Retes SP Pasieki,
Wiktoria Oleksiak SP Szczawin,
Amelia Parzych SP Szczawin,
Nina Węgielewska SP Goworowo,
Zofia Kołodziejczyk SP Goworowo,
Aleksander Kruk SP Goworowo,
Zuzanna Sikora SP Kunin,
Szymon Walczak SP Szczawin,
Mikołaj Mościcki SP Kunin,
Karol Bielarczyk SP Goworowo.
III grupa szkoła podstawowa klasy IV-VI:
Marcel Zdunek SP Kunin,
Paweł Fidelis SP Pasieki,
Łucja Niegowska SP Goworowo,
Szymon Fidelis SP Pasieki.
Konkurs Plastyczny rozstrzygnęła komisja w składzie: dh Dorota Kwiatkowska, Ewa Wyrębek oraz Karolina Łazicka.
I grupa wiekowa (przedszkola, klasy 0):
I miejsce - Kornelia Bloch
II miejsce - Antoni Pazik
III miejsce - Aleksander Gołębiewski
Reklama
II grupa wiekowa (szkoła podstawowa) klasy I-III:
I miejsce - Igor Sikora
II miejsce - Mikołaj Retes
III miejsce - Wiktoria Oleksiak
Wyróżnienie otrzymali: Amelia Parzych, Nina Węgielewska, Zofia Kołodziejczyk, Adrian Ciechowicz i Aleksander Kruk.
Reklama
III grupa wiekowa (szkoła podstawowa) klasy IV-VI:
I miejsce - Marcel Zdunek
II miejsce - Paweł Fidelis
III miejsce - Łucja Niegowska
Wyróżnienie otrzymał Szymon Fidelis
Po ogłoszeniu wyników z Turnieju Wiedzy zwycięzcom zostały wręczone nagrody w postaci książek. Ponadto strażacy zaproponowali młodzieży pomoc w przygotowaniach do turnieju, który odbędzie się już za rok. Do uczestników konkursu plastycznego nagrody zostały dostarczone.
Wszystkim uczestnikom i opiekunom konkursu składamy podziękowania za udział i współpracę.
Fot. gmina Goworowo
Wyświetleń: 1690 | komentarze: - | 09:02, 29.01.2022r. |