piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Reklama   |   Kontakt

Kandydaci do samorządu

Aktualności

Prezydent ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego

Prezydent Łukasz Kulik wydał zarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Ostrołęce. Kandydaci zainteresowani zatrudnieniem dokumenty aplikacyjne muszą złożyć najpóźniej do 15 lutego w siedzibie ratusza lub przesłać drogą pocztową.

Nowa jednostka budżetowa czyli Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Ostrołęce został powołany decyzją rady miasta w czerwcu 2019 roku. Placówka wykonuje działalność leczniczą, polegającą w szczególności na udzielaniu stacjonarnych i całodobowych świadczeń zdrowotnych osobom dorosłym, innych niż te udzielane w szpitalu.

Kandydat na stanowisko dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Ostrołęce powinien spełniać następujące wymagania kwalifikacyjne:

  • posiadać wyższe wykształcenie,
  • posiadać wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora,
  • posiadać co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym lub ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy,
  • nie został prawomocnie skazany za przestępstwa popełnione umyślnie.

Zadania wykonywane na stanowisku:

  • kierowanie Zakładem Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Ostrołęce,
  • reprezentowanie Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Ostrołęce,
  • współpraca z podmiotem tworzącym oraz Radą Społeczną.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem dokumenty aplikacyjne muszą złożyć do 15.02.2022 r. do godziny 12.00 w Punkcie Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Ostrołęki, przy pl. gen. Józefa Bema 1 lub  przesłanie ich na adres urzędu drogą pocztową (decyduje data wpływu do urzędu).

Wyświetleń: 2138 komentarze: -
13:54, 04.02.2022r. Drukuj