Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Koncert - Andrzej Korycki i Dominika Żukowska (wideo)

Radio Oko i Ostrołęckie Centrum Kultury zapraszają miłośników dobrej muzyki na koncert pt. "Ballady na dwa serca…" w wykonaniu wspaniałego duetu: Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej. Występ odbędzie się w poniedziałek 30 maja br. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury. 

Andrzej Korycki - członek legendarnego zespołu "Stare Dzwony", od początku lat 80-tych wykonawca współczesnych piosenek żeglarskich. W  świecie muzycznym zasłynął przede wszystkim jako twórca utworów: "Struna za struną", "Chciałem być żeglarzem", "Byle dalej", "Załoga", "Rejs tawerną", "Plasterek cytryny i ja", "Łódki". Charyzmatyczny wirtuoz głosu i gitary, w ujmujący sposób zjednujący sobie ludzi, pasjonat, który w niepowtarzalny sposób ukradkiem przemyca do muzyki spokój i ciszę.

Obecnie Andrzej występuje w duecie z Dominiką Żukowską, z którą wspólnie śpiewa utwory autorskie, tradycyjne pieśni o morzu oraz współczesne pieśni kubryku. Wykonawcy zabierają publiczność w świat wspomnień i wzruszeń. Ballady te nawiązują do słowiańskiej wrażliwości i kultury, dzięki czemu  mimo  upływającego czasu, nie tracą na swej popularności i zawsze znajdują szeroką rzeszę odbiorców.

Koncert odbędzie się 30 maja o godzinie 19.00 w sali Kina Jantar OCK.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie Kina Jantar, biletomacie i on-line na www.ock-ostroleka.pl.

Więcej informacji o występujących znajdziecie na stronie internetowej korycki.com. 

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2763 komentarze: -
25.04.2022, 13:49r. Drukuj
Powrót