Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Śmierć w niewielkim pożarze. Tragedia w Dzbeninie

Tragedia w Dzbeninie koło Ostrołęki. W jednym z domów jednorodzinnych zginął mężczyzna. W budynku doszło do pożaru wersalki.  Mieszkaniec naszego powiatu prawdopodobnie zmarł na skutek zatrucia tlenkiem węgla.

Do zdarzenia doszło w sobotę 30 kwietnia około południa w Dzbeninie (gm. Rzekuń). O szczegóły zapytaliśmy rzeczników prasowych policji i straży pożarnej.

Reklama

- Na miejscu zastaliśmy pożar wersalki w domu jednorodzinnym. Poszkodowany mężczyzna został wyniesiony na zewnątrz przez ratowników medycznych i policjantów - mówi bryg. Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

58-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, zginął na miejscu. Niewykluczone, że do śmierci przyczynił się tlenek węgla, potocznie zwany czadem.

- Według ustaleń funkcjonariuszy doszło do pożaru w jednym z domów jednorodzinnych w Dzbeninie. Z okna budynku wydobywał się dym. W środku znajdował się nieprzytomny mężczyzna. Niestety pomimo reanimacji, 58-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego nie udało się uratować - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tej tragedii.

Wyświetleń: 32618 komentarze: -
30.04.2022, 20:23r. Drukuj
Powrót