Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Andrzej Ponichtera, lat 48, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 4 maja o godz 14.30 w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Włodzimierz Szymczyk, lat 56, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 2 maja w kościele św. Wincentego á Paulo w Zbójnej.

Konrad Tadeusz Pokraśniewicz, lat 61, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 4 maja w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Ostrołęce.   

Reklama

Barbara Lenkiewicz, lat 67, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 6 maja o godz. 14.15 w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Janina Kupis, lat 79, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 2 maja w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Borawem

Anna Rogozińska, lat 88, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w czwartek 5 maja w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce.

Reklama

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 31994 komentarze: 0
12:55, 03.05.2022r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót