Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Tadeusz Roicki, lat 49, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 7 maja w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Ostrołęce.

Andrzej Romanik, lat 58, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 6 maja w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce.

Grzegorz Ireneusz Zajczyk, lat 58, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 7 maja w Sanktuarium pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce (klasztor).

Reklama

Bogdan Dobkowski, lat 67, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w niedziele 8 maja o godz. 15.00 w kościele barokowym p.w. Przenajświętszej Trójcy w Czerwinie.

Barbara Lenkiewicz, lat 67, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 6 maja o godz. 14.15 w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Władysław Pochmara, lat 68, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 7 maja o godz. 12.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Reklama

Felicja Korytkowska, lat 88, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 5 maja Sanktuarium pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce (klasztor).

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 40084 komentarze: 0
09:27, 06.05.2022r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót