piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Starosta Ostrołęcki wręczył nagrodę senpai Beacie Opęchowskiej

Karateczka Beata Opęchowska odebrała Nagrodę okolicznościową Starosty Ostrołęckiego. Nagrodę przyznał Zarząd Powiatu za zajęcie I miejsca podczas 49 Mistrzostw Polski Seniorów Karate Kyokushin. Beata Opęchowska zdobyła złoto w kategorii kumite seniorki - 65 kg.

Powiat ostrołęcki poinformował, że nagroda dla dwudziestoczteroletniej karateczki z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin ma charakter pieniężny.

- Nagroda została wręczona utalentowanej zawodniczce 10 maja przez starostę Stanisława Kubła w Starostwie Powiatowym. Starosta pogratulował Beacie Opęchowskiej złotego medalu i życzył kolejnych sportowych sukcesów - czytamy na stronie Powiatu ostrołęckiego.

Jak czytamy na stronie Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, senpai Beata Opęchowska rozpoczęła treningi w 2005 r. pod opieką sensei Artuta Orzoła. Wcześniej wywalczyła m.in. dwukrotnie mistrzostwo Polski młodzieżowców U-21. Ostrołęcki klub czekał na Mistrza Polski Seniorów 30 lat.

49 Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin odbyły się 2 kwietnia br. w Jastrzębiu - Zdroju. Nagroda okolicznościowa starosty została wręczona 10 maja.

Wyświetleń: 5575 komentarze: -
11:03, 10.05.2022r. Drukuj