Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Co można kolekcjonować? Przyjdź na giełdę i zobacz sam

Ostrołęcki Klub Kolekcjonerski Unikat zaprasza na kolejną giełdę kolekcjonerską. Giełdy obywają się w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. Spotykają się na nich pasjonaci kolekcjonerstwa oraz osoby, które chcą pooglądać kolekcje innych, wymienić się, coś kupić lub sprzedać.

Na giełdzie można uzupełnić swoje zbiory lub zakupić ciekawe przedmioty, pozbyć się powtarzających egzemplarzy lub po prostu porozmawiać. Na giełdzie oferowanych będzie sporo zróżnicowanych przedmiotów kolekcjonerskich. W szczególności banknoty, monety polskie i zagraniczne, począwszy od czasów starożytnych po współczesność, znaczki pocztowe, karty telefoniczne, odznaczenia i wiele innych.

Reklama

 - To nie tylko świetna okazja kupna, wymiany lub sprzedaży, ale także możliwość obejrzenia prezentowanych kolekcji. Dokonujemy też wyceny posiadanych walorów kolekcjonerskich. Można również zasilić szeregi naszego Ostrołęckiego Klubu Kolekcjonerów Unikat i aktywnie zaangażować się w jego działalność - zapraszają członkowie OKK Unikat.

Giełdy odbywają się w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca.

Najbliższa Giełda Kolekcjonerska odbędzie się w niedzielę 15 maja 2022, od godz. 11.00 do 12.30 w Klubie Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro). Wstęp wolny.

Kolejna planowana giełda odbędzie się 5 czerwca 2022 r.

Odsłon: 1520 komentarze: 0
08:41, 11.05.2022r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót