Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pijany kierowca w bmw. Miał dwa promile i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Dwa promile alkoholu i orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych nie przeszkodziły bezmyślnemu kierowcy bmw na wybranie się w podróż za kółkiem po terenie gm. Goworowo. Niebezpieczną jazdę młodemu amatorowi jazdy podwójnym na gazie przerwali ostrołęccy policjanci. 

Jazda pod wpływem promili to ogromne zagrożenie w ruchu drogowym oraz wyraz skrajnej nieodpowiedzialności. Decyzja o jeździe pod wpływem alkoholu, to jedna z najgorszych, jaką możemy podjąć w naszym życiu.

Reklama

- Taką decyzję podjął 27-letni kierowca bmw, którego wczoraj zatrzymali policjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego. Sposób jego jazdy wskazywał na to, że może on być pijany. W trakcie kontroli drogowej szybko okazało się, że czujność ostrołęckich mundurowych być może zapobiegła kolejnej tragedii na drodze, jaką niewątpliwie jest wypadek drogowy. 27-letni mieszkaniec naszego powiatu w policyjny alkomat wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Jednak to nie wszystkie jego grzechy. Sprawdzenie jego osoby w policyjnej bazie danych wykazało, że posiada on orzeczony sądowy zakaz prowadzenia wszystkich pojazdów mechanicznych - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. 

Został on na niego nałożony właśnie za jazdę pod wpływem.

- Niebawem nieodpowiedzialny 27-latek odpowie karnie za swoje postępowanie przed sądem, grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności. Czeka go również wysoka kara finansowa mogąca sięgać nawet 30 tysięcy złotych - dodaje rzecznik prasowy.

Ostrołęccy policjanci w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym są obecni na naszych drogach 24 godziny na dobę. Dotyczy to zarówno tras wylotowych, jak i lokalnych miejscowości.

Odsłon: 3399 komentarze: 1
15:27, 12.05.2022r. Drukuj
Powrót


Ppp @ 07:24, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 5.173...40

Bmw lub audi.

Koniecznie pelnoletnie.

Hahahahahhaha jak wy sie nie wstydzicie jezdzic takim guvnem. Przeciez to wstyd. Memy o was krążą , smieja sie na miescie a mimo to wsiadacie w te graty.

Ludzie godnosci troche, wez doloz troche i kup sobie fajne auto

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót