Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Paweł Sławiński, lat 34, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie piątek 13 maja o godz. 14.30 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Borawem.

Krzysztof Gwiazda, lat 62, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 14 maja o godz. 14.30 w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce.

Jerzy Białobrzewski, lat 72, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 13 maja o godz. 14.30 w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Reklama

Celina Kamińska, lat 90, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 14 maja o godz. 11.00 w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Maksymiliana Marii Kolbego w Nowej Wsi.

Agata Kuberska, lat 95, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 12 maja o godz. 14.00 w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Reklama

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 26324 komentarze: 0
09:01, 13.05.2022r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót