Quantcast

niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Tragedia koło Kadzidła. Nie żyje traktorzysta

Nie żyje 56-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który kierując ciągnikiem rolniczym, wpadł do kanału odwadniającego.

Do tragedii doszło w sobotnie popołudnie w pobliżu Piaseczni (gm. Kadzidło). O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 56-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, kierując ciągnikiem rolniczym, wjechał do kanału odwadniającego. Pojazd wywrócił się w wodzie. Niestety kierowcy nie udało się uratować - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Niestety pomimo szybkiego udzielenia pomocy, mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy ustalają szczegółowe okoliczności tej tragedii.

- Apelujemy o ostrożność podczas wykonywania wszelkich prac w terenie przy użyciu maszyn rolniczych. Niestety nieszczęśliwe wypadki nie są rzadkością, a ich finał często jest tragiczny. Pamiętajmy, by zachować ostrożność i rozwagę i nie spieszyć się - dodaje kom. Żerański.

 

Fot. KMP w Ostrołęce

Wyświetleń: 63747 komentarze: -
14.05.2022, 17:04r. Drukuj


Powrót