Quantcast

piątek, 1 lipca 2022 r., imieniny Haliny, Mariana, Klarysy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Przegląd Piosenki Dziecięcej. To będzie festiwal przyjaźni polsko-ukraińskiej

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu zaprasza na Przegląd Piosenki Dziecięcej organizowany w ramach Festiwalu Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej. Wydarzenie odbędzie się w kompleksie Kurpiowska Kraina. Na scenie wystąpią soliści i zespoły.

Celem konkursu jest przede wszystkim prezentacja dorobku artystycznego Szkół z Gminy Myszyniec oraz dzieci Ukraińskich przebywających gościnnie  na terenie Powiatu Ostrołęckiego, prezentacja kultury obu krajów oraz wspólne działanie i budowanie przyjaźni między narodami polskim i ukraińskim, konfrontacja umiejętności muzycznych i wokalnych, podnoszenie rangi amatorskiego ruchu artystycznego.

Reklama

W konkursie mogą wziąć udział soliści i zespoły wokalno-instrumentalne działające na terenie szkoły. Każdy solista lub zespół prezentuje jeden utwór. Uczestnik festiwalu powinien zapewnić sobie podkład muzyczny. Organizator powoła jury, które oceni wykonawców wg kryteriów: poziom wokalny, dobór repertuaru, interpretacja, aranżacja, kultura estradowa i ogólny wyraz artystyczny

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane będą do 27 maja 2022 r. do godz. 16.00 w sekretariacie RCKK oraz na adres e-mail: kulturamyszyniec@gmail.com.

Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie RCKK w Myszyńcu.

Przegląd konkursowy odbędzie się 3 czerwca 2022 r. w kompleksie Kurpiowska Kraina w Wydmusach koło Myszyńca.  Początek o godz. 10.00.

Fot. RCKK w Myszyńcu

Wyświetleń: 2372 komentarze: -
15.05.2022, 00:49r. Drukuj


Powrót