Quantcast

piątek, 1 lipca 2022 r., imieniny Haliny, Mariana, Klarysy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Senior spadł z trzeciego piętra, próbując wydostać się z mieszkania. Zginął na miejscu

Tragiczna śmierć w Ostrołęce. Senior, nie mogąc wydostać się z mieszkania na trzecim piętrze, postanowił opuścić lokal przez balkon, po wykonanej przez siebie linie. Pomysł okazał się fatalny w skutkach. 62-latek przypłacił go życiem.

Zdarzenie miało miejsce w minioną środę w jednym z bloków na os. Centrum w Ostrołęce. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckich policjantów.

Reklama

- Ostrołęccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące upadku mężczyzny z wysokości. Niestety w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 62-letni mężczyzna - informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce. 

Policjanci podczas wykonanych pod nadzorem prokuratora na miejscu zdarzenia czynności ustalili, był nieszczęśliwy wypadek.

Więcej szczegółów przekazali nam sąsiedzi. Z informacji przekazanych przez czytelnika wynika, że mężczyzna nie mógł wydostać się z mieszkania. Lokal na trzecim piętrze postanowił opuścić, schodząc z balkonu po uprzednio stworzonej konstrukcji przypominającej linę.

Niestety nie wiadomo dlaczego senior nie wezwał pomocy, tylko samodzielnie próbował opuścić mieszkanie.

Wyświetleń: 45900 komentarze: -
15.05.2022, 09:25r. Drukuj


Powrót