Quantcast

niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Powołano koło partii Republikańskiej w Ostrołęce. Są znane twarze

W Ostrołęce utworzono koło partii Republikańskiej. Jak poinformował w mediach społecznościowych poseł Arkadiusz Czartoryski, deklarację członkowską podpisało 20 osób. Informacja pojawiła się również na profilu Republikanów na Facebooku.

Ostrołęckie koło partii rozpoczęło oficjalną działalność w piątek 13 maja.

- Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że dzisiaj 13 maja w Ostrołęce powstało koło partii Republikańskiej. 20 osób z Ostrołęki wypełniło deklaracje członkowskie i wybrało lokalne władze Republikanów. Młoda partia startuje na ostrołęckiej scenie politycznej z ambicjami i pomysłami na lokalny samorząd. Niebawem ogłoszony zostanie program dla Ostrołęki. Inicjatorem powstania koła w Ostrołęce jest poseł Arkadiusz Czartoryski, który jest mazowieckim pełnomocnikiem partii - czytamy na stronie Republikanie.

Reklama

Na zdjęciu, które dołączono do informacji, pojawiły się znane twarze związane z ostrołęckim samorządem - to m.in. poseł Arkadiusz Czartoryski, Krzysztof Czartoryski - radny miasta Ostrołęki, a także Bogdan Piątkowski, były dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury czy Ewa Waszkiewicz-Sznyter, była skarbnik miasta, którzy swoje funkcje sprawowali za prezydentury Janusza Kotowskiego.

Fot. Republikanie/Facebook

Wyświetleń: 24536 komentarze: -
16.05.2022, 11:15r. Drukuj


Powrót