Quantcast

niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Hulajnogi wróciły do Ostrołęki!

Do Ostrołęki, po krótkiej przerwie technicznej, wróciły hulajnogi. Mobilne urządzenia rozlokowała po Ostrołęce firma Neon Scooters. Do tej pory elektrycznymi hulajnogami cieszyli się mieszkańcy większych miast, teraz i u nas można nimi jeździć.

Po raz pierwszy hulajnogi dostępne były w połowie marca, ale później zniknęły. Miłośnicy jazdy na hulajogach zmartwili się, ale firma zapewniła nas, że urządzenia wrócą do Ostrołęki. Tak się też stało. Już od czwartku 19 maja hulajnogi znów są dostępne. Kilka z nich czeka na chętnych przy "pałacyku" przy ulicy Fieldorfa "Nila".

Reklama

Ostrołęczanie, szczególnie ci młodsi, chętnie korzystają z takiego środka transportu. Zaoszczędza bowiem czas, daje dużo frajdy, a przy tym pozwala uniknąć męczących korków i pomaga w szybszym przemieszczaniu się po mieście. To, obok rowerów miejskich, świetna forma przemieszczania się po mieście i okolicach.

By korzystać z elektrycznej hulajnogi, należy pobrać odpowiednią aplikację i zarejestrować się. Użytkowanie pojazdu kosztuje zależnie od czasu jazdy. Naliczana jest także opłata startowa.

Sięgając po hulajnogę, koniecznie zapoznaj się z przepisami w zakresie poruszania się tego typu urządzeniami.

W Ostrołęce zagościły hulajnogi. Policjanci przypominają przepisy

Zobacz też:

Hulajnogi elektryczne w Ostrołęce! (wideo)

Hulajnogi w Ostrołęce były, ale nie ma! Czy wrócą?

Wyświetleń: 2971 komentarze: -
19.05.2022, 10:59r. Drukuj


Powrót