Quantcast

poniedziałek, 4 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Nowy zastępca dyrektora Zakładu Karnego w Przytułach Starych

Dyrektor Zakładu Karnego w Przytułach Starych ma nowego zastępcę. 19 maja 2022 roku na to stanowisko został powołany mjr Paweł Zieliński, który ze służbą więzienną związany jest od 2006 roku. Pracował w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze. 

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Warszawie płk Zbigniew Brzostek powołał na stanowisko zastępcy dyrektora Zakładu Karnego w Przytułach Starych mjr Pawła Zielińskiego.

Reklama

- Major Paweł Zieliński został przyjęty do Służby Więziennej 20 marca 2006 r. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z penitencjarnym odcinkiem służby. Początkowo pełnił obowiązki na stanowisku młodszego wychowawcy działu penitencjarnego Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Od 3 lutego 2020 r. wykonywał obowiązki zastępcy kierownika działu penitencjarnego - informuje Zakład Karny w Przytułach Starych.

Major Paweł Zieliński posiada wykształcenie wyższe. W 1999 r. ukończył studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku wychowanie fizyczne. W 2009 r. odbył szkolenie zawodowe zakończone złożeniem egzaminu na pierwszy stopień oficerski Służby Więziennej, a w 2021 r. ukończył w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości studia podyplomowe z zakresu zarządzania jednostkami organizacyjnymi Służby Więziennej.

Fot. Zakład Karny w Przytułach Starych

Wyświetleń: 1930 komentarze: -
20.05.2022, 08:46r. Drukuj


Powrót