Quantcast

poniedziałek, 4 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Gmina Rzekuń z prestiżowym wyróżnieniem! (zdjęcia)

Gmina Rzekuń znalazła się wśród grona wyróżnionych w Konkursie Samorządowy Lider Komunikacji i Promocji. Wręczenie nagród odbyło się 19 maja br. w Gdyni podczas gali kongresu Perły Samorządu, zorganizowanego wspólnie przez redakcję Dziennika Gazety Prawnej i Miasto Gdynia.

Celem konkursu było nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego: gmin, powiatów i województw, które w 2021 roku podejmowały wyróżniające się działania w zakresie promocji, komunikacji społecznej i kreowania polityki wizerunkowej samorządu.

Reklama

- To kolejne wyróżnienie, jakie przyznano Gminie Rzekuń w ostatnim czasie. Za kreatywne i innowacyjne działania otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień zarówno na arenie międzynarodowej, jak i ogólnopolskiej, w tym: Perły Samorządu, Innowacje w Polityce (konkurs zorganizowany przez Instytut Innowacji w Polityce z siedzibą w Wiedniu), Innowacyjny żłobek, Innowacyjny Samorząd, Samorządowy Lider Edukacji. Bardzo się z tego cieszę. Jest to dla mnie dowód, że Nasza Mała Ojczyzna rozwija się w dobrym kierunku. Razem ze mną byli reprezentanci rady gminy Rzekuń - Rafał Kaczmarczyk, Stanisław Dmochowski oraz Ireneusz Mierzejewski. Wszystkim pracownikom, radnym, sołtysom, a przede wszystkim mieszkańcom składam serdeczne podziękowania, bo tylko dzięki naszej pracy i staraniom gmina może osiągać coraz więcej i rozwijać się coraz szybciej - pisze wójt Bartosz Podolak.

Fot. Bartosz Podolak/Facebook

Wyświetleń: 1238 komentarze: -
20.05.2022, 08:58r. Drukuj


Powrót