Quantcast

niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Rada osiedla Łazek zdała sprawozdania za 2021 rok. Co udało się zrobić, a jakie są oczekiwania? (zdjęcia)

Rada i Zarząd Osiedla Łazek spotkali się na zebraniu sprawozdawczym z działalności rady za rok 2021. Zebranie było okazją do podsumowania inicjatyw przeprowadzonych na terenie osiedla w minionym roku, rozliczenie funduszy, a także podjęcia tematów dotyczących spraw bieżących.

Rada osiedlowa przedstawiła sprawozdanie z działalności, sprawozdanie finansowe, był też czas na wnioski i pytania od mieszkańców, ale tych na spotkanie nie przybyło zbyt wielu. Na obradach obecna była, poza radną osiedlową i przedstawicielami miasta, tylko jedna mieszkanka osiedla.

Reklama

Jakie działania podjęto w minionym roku? To m.in. sierpniowy piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci i dorosłych, konkursy plastyczne dla dzieci, podejmowanie wniosków w sprawie ustawienie tablicy ogłoszeniowej na ul. Padlewskiego, ustawienie koszy na śmieci na ul. Sierakowskiego i Piotrowskiego, zamontowanie kamer monitoringu przy blokach socjalnych. Ponadto wystosowano prośby o równanie nawierzchni dróg gruntowych czy montażu lam oświetleniowych, podejmowano rozmowy w sprawie przyszłych inwestycji np. budowy rond na skrzyżowaniach ulicy Stacha Konwy ze Słoneczną oraz z Padlewskiego. Przedstawiono także sprawozdanie finansowe.

Rada miasta przygotowała też wniosek do władz miasta z szeregiem zadań i inwestycji, które są oczekiwane przez mieszkańców. Wśród nich są m.in. problemy drogowe i korki w godzinach szczytu czy problemy z ciśnieniem wody na osiedlu.

Skład Rady Osiedla Łazek:

Natalia Kuskowska - przewodnicząca zarządu,

Michał Kabacik - wiceprzewodniczący zarządu,

Anna Goceł - członek zarządu,

Reklama

Joanna Wilmanowicz - przewodnicząca rady,

Nina Konarzewska - wiceprzewodnicząca rady,

Członkowie rady: Krzysztof Bolc, Paweł Goceł, Kamil Gut, Magdalena Gut, Paweł Kuskowski, Krzysztof Późniewski, Agnieszka Szczubełek, Przemysław Wilmanowicz, Bogusław Wiski, Jadwiga Wszołkowska.

Spotkanie sprawozdawcze odbyło się w czwartek 19 maja br. w restauracji Nowa Ostoja przy ul. Stacha Konwy 3.

Zobacz zdjęcia:
Zebranie Rady Osiedla Łazek

Więcej zdjęć: Zebranie Rady Osiedla Łazek

Wyświetleń: 1173 komentarze: -
20.05.2022, 09:41r. Drukuj


Powrót