Quantcast

poniedziałek, 4 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wsiadł do auta z trzema promilami. Nie miał też prawa jazdy

Policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu zatrzymali do kontroli drogowej nietrzeźwego kierowcę. Drogowy przestępca wsiadł do samochodu, mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał też prawa jazdy. Szybka policyjna interwencja być może zapobiegła kolejnej tragedii na drodze.

Wczoraj popołudniu policjanci z Myszyńca dbali o bezpieczeństwo na terenie m. Bandysie. W pewnej chwili zauważyli kierującego seatem, którego sposób jazdy świadczył o tym, że za kierownicą może znajdować się pijany kierowca.

Reklama

- Auto nie było w stanie utrzymać się na swoim pasie ruchu. Policjanci zatrzymali seata do kontroli. Za jego kierownicą siedział 51-letni mieszkaniec naszego powiatu od którego wyraźnie było czuć alkohol. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, natomiast posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Został on wobec niego orzeczony właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Niebawem bezmyślny kierowca odpowie za swoje zachowanie przed sądem, grozi mu poza dużą odpowiedzialnością karną grzywna w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Wyświetleń: 2908 komentarze: -
20.05.2022, 10:26r. Drukuj


Powrót