Quantcast

niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Skrzynka skarg: Kto uszkodził bramę i kto zapłaci za jej naprawę?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Chciałbym poruszyć temat uszkodzonej bramy osiedlowej przy ulicy Zofii Rogalewicz. Czy wiadomo, kto uszkodził bramę, a przede wszystkim kto poniesie koszty naprawy ogrodzenia?

Zarządcą bloku jest OTBS, niestety do tej pory nie udało mi się uzyskać w tej sprawie odpowiedzi. Jako mieszkaniec bloku nie chcę, żeby naprawa była pokrywana z funduszu remontowego wspólnoty.

Reklama

Myślę, że podobne zdanie mogą mieć pozostali mieszkańcy. Sugeruję, aby koszt naprawy poniósł sprawca. Niedawno została przegłosowana podwyżka funduszu remontowego, ale uważam, że pieniądze powinny być inaczej rozdysponowane.

Odpowiada Grzegorz Głażewski, prezes zarządu Ostrołęckiego TBS sp. z o.o. w Ostrołęce:

- Administrator nieruchomości wspólnej przy ul. Zofii Rogalewicz 5 i 7 w Ostrołęce, w odpowiedzi w sprawie uszkodzonej bramy przy ulicy Zofii Rogalewicz w dniu 6 maja 2022 roku informuje, że kierowca pojazdu, który uszkodził bramę zgłosił się do spółki i złożył oświadczenie o wyrządzonej szkodzie. Szkoda została zgłoszona 10 maja 2022 roku do ubezpieczyciela podanego przez sprawcę. Wspólnota nie będzie ponosiła kosztów naprawy bramy.

Wyświetleń: 4426 komentarze: -
20.05.2022, 12:36r. Drukuj


Powrót