Quantcast

niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski w spektaklu "Niemy Kelner"

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na kolejny spektakl w ramach Ostrołęckiej Wiosny Teatralnej. Już w poniedziałek 23 maja br. o godz. 19.00 prawdziwa gratka! Na deskach OCK zobaczymy Piotra Szwedesa i Mikołaja Roznerskiego w spektaklu "Niemy kelner".

Tajemniczy pokój, Wielki Brat i Tarantino... Spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata w doborowej obsadzie.Wystąpią: Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski. A co zobaczycie? Komedię, groteskę, thriller - decyzja należy do Was.

Reklama

- Gdy na zewnątrz czai się świat w postaci tajemniczego "dyspozytora" czy jak wolicie wszechobecnego Wielkiego Brata... my zapraszamy Państwa do pokoju w dziwnym hotelu, z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami. Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w- i po- ojcu Bruce'a Willisa? Tarantino odrobił lekcje... my je sprawdzamy... wy ocenicie... dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce - czytamy w zapowiedzi.

Spektakl "Niemy kelner" w ramach Ostrołęckiej Wiosny Teatralnej odbędzie się 23 maja o godz. 19.00. Sala widowiskowa OCK. Cena biletu - 65 zł.

Fot. OCK/materiały promocyjne

Wyświetleń: 1448 komentarze: -
20.05.2022, 20:00r. Drukuj


Powrót