W Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Drwęczy odbyła się I Olimpiada dla dzieci i młodzieży szkolnej w biegach przełajowych pod hasłem "Ruch to zdrowie". Uczestnikami zawodów byli uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych w gminie Rzekuń
Zawodnicy startowali w kategoriach dziewczęta, chłopcy, z klas I-VIII, na dystansach I-III 250 m, IV-V - 500 m, VI-VII - 750 m, VIII - 1000 m.
Reklama
Kategoria dziewczęta:
I miejsce - Alicja Sobolewska, SP Rzekuń
II miejsce - Maja Kordel, SP Borawe
III miejsce - Wiktoria Boguska, SP Drwęcz
Kategoria chłopcy:
I miejsce - Fabian Dziewirski, SP Rzekuń
II miejsce - Paweł Terlikowski, SP Ołdaki
III miejsce - Maksymilian Mosakowski, SP Dzbenin
Kategoria dziewczęta:
I miejsce - Natalia Grzyb, SP Dzbenin
II miejsce - Aleksandra Wierzbowska, SP Rzekuń
III miejsce - Lena Terlikowska, SP Ołdaki
Kategoria chłopcy:
I miejsce - Paweł Ościłowski, SP Rzekuń
II miejsce - Radosław Szpakowski, SP Dzbenin
III miejsce - Stanisław Kaliszewski, SP Ołdaki
Kategoria dziewczęta:
I miejsce - Lena Folmyler ,SP Ołdaki
II miejsce - Maja Ropiak, SP Drwęcz
III miejsce - Lena Popławska, SP Laskowiec
Kategoria chłopcy:
I miejsce - Borys Gryczka, SP Dzbenin
II miejsce - Przemysław Dzbeński, SP Ołdaki
III miejsce - Paweł Białobrzeski, SP Drwęcz
Reklama
Kategoria dziewczęta:
I miejsce - Amelia Kordel, SP Borawe
II miejsce -Natalia Biegaj, SP Drwęcz
III miejsce Nadia Mierzejewska, SP Dzbenin
Kategoria chłopcy:
I miejsce - Dominik Drężewski, SP Ołdaki
II miejsce - Gabriel Pabich, SP Dzbenin
III miejsce - Bartosz Jaworski, SP Rzekuń
Kategoria dziewczęta:
I miejsce - Julia Gołębiewska, SP Ołdaki
II miejsce - Zuzanna Strzeszewska, SP Borawe
III miejsce - Zuzanna Kosiorek, SP Rzekuń
Kategoria chłopcy:
I miejsce - Miłosz Filochowski, SP Rzekuń
II miejsce - Bartłomiej Łachacki, SP Borawe
III miejsce - Maciej Korzeniecki, SP Ołdaki
Kategoria dziewczęta:
I miejsce - Amelia Romanik, SP Ołdaki
II miejsce - Zuzanna Żebrowska, SP Borawe
III miejsce - Nadia Zamorowska, SP Laskowiec
Kategoria chłopcy:
I miejsce - Mikołaj Piersa, SP Laskowiec
II miejsce - Krzysztof Pawlak, SP Borawe
III miejsce - Kacper Rogalski, SP Rzekuń
Kategoria dziewczęta:
I miejsce - Zuzanna Kępista, SP Rzekuń
II miejsce - Natalia Szymczyk, SP Dzbenin
III miejsce - Katarzyna Chełstowska, SP Laskowiec
Kategoria chłopcy:
I miejsce - Miłosz Załęski, SP Laskowiec
II miejsce - Mateusz Bożomański, SP Rzekuń
III miejsce - Szymon Szymańczyk, SP Ołdaki
Reklama
Kategoria dziewczęta:
I miejsce - Paulina Szabłowska, SP Ołdaki
II miejsce - Alicja Kanclerz, SP Dzbenin
III miejsce - Aleksandra Zera, SP Drwęcz
Kategoria chłopcy:
I miejsce - Jakub Rogala, SP Dzbenin
II miejsce - Adrian Sikora, SP Ołdaki
III miejsce - Marek Sadłowski, SP Drwęcz
- Zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów sportowych! Tego dnia uczniowie mogli również stawić czoła takim konkurencjom jak: rzut do celu, bieg slalomem, kółko i krzyżyk, strzał do bramki, bieg z woreczkiem między kolanami. Świetną inicjatywą była również joga na świeżym powietrzu pod okiem fantastycznych instruktorek - pisze wójt Bartosz Podolak.
Zobacz zdjęcia z wydarzenia na facebookowej stronie Bartosza Podolaka.
Fot. Bartosz Podolak/Facebook
Wyświetleń: 1622 | komentarze: - | 09:25, 15.06.2022r. |