Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wyjątkowa brama weselna w Czarnowcu

Karolina i Ryszard wypowiedzieli już sakramentalne "tak", ale zanim do tego doszło, w Czarnowcu koło Ostrołęki ich znajomi stworzyli niecodzienną bramę weselną przy pomocy dwóch podnośników koszowych i pustej szpuli kablowej.

Młoda Para wzięła ślub w sobotę w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu, a następnie bawiła się na weselu w pobliżu Goworowa.

Reklama

Nie wszyscy weselnicy postanowili jednak odwiedzić kościół. Kilku mężczyzn ustawiło bramę weselną. Daleko jednak jej było od tego, co zwykle spotykamy na Kurpiach. Zamiast stolika z obrusem przygotowano poważnych rozmiarów szpulę kablową przyozdobioną kwiatkiem, a nad ulicą przy pomocy dwóch podnośników koszowych rozciągnięto transparent z imiona nowożeńców, czerwonym sercem i podpisami przyjaciół.

Karolina i Ryszard będą mieli wyjątkową pamiątkę. Oby tylko świadek stanął na wysokości zadania. Młodej Parze życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia, a pomysłowym organizatorom weselnej bramy kolejnych oryginalnych pomysłów!

Odsłon: 28216 komentarze: -
21:25, 18.06.2022r. Drukuj


Powrót