Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Wianki dla Słowianki" w Sielance. To impreza charytatywna dla Franka

Rezerwujcie czas i przyjeżdżajcie w sobotę 25 czerwca do karczmy Sielanka w Dobrołęce. Dlaczego? Tego dnia trwał tam będzie piknik charytatywny dla Franka, na ratowanie jego serduszka. Przygotowano wiele atrakcji, a także muzycznych oraz iście słowiańskich wrażeń!

Cały dochód ze zbiórki podczas pikniku przeznaczony będzie na operację dla Franka, wspaniałego chłopczyka, który urodził się ze złożoną wadą serca. Jego rodzice się nie poddali i podjęli walkę! Także Franio walczy z całych sił o swoje zdrowie i życie, ale rodzinka potrzebuje naszej pomocy, bo funduszy na operację potrzeba dużo.

Reklama

Zatem do dzieła! Spotykamy się o godz. 17.00 w karczmie Sielanka w Dobrołęce. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla dorosłych. Na scenie zaprezentują się: Julita Kożuszek i Dorota Wasilewska, zespół Droga na Ostrołękę, Cover Band Młodych Ostrołęczan, DJ Marcin Cieślak z radia Eska.

Ponadto, jak przystało na słowiański wieczór, będzie nauka wicia wianków (materiały przygotują organizatorzy). Będzie degustacja potraw i napojów, biesiada słowiańska przy ognisku oraz koniki polskie.

Nie zastanawiaj się długo, rezerwuj czas, bierz fundusze na zbiórkę i przyjeżdżaj do Sielanki! Zebrane pieniądze będą przekazane na operację Franka Zembrzuckiego.

Organizatorem spotkanie jest Stowarzyszenie Polska 2050 Ostrołęka Kurpie. Historię Frania poznaj na stronie facebookowej Prawe serce Franka.

Festyn odbędzie się w sobotę 25 czerwca br. w karczmie Sielanka w Dobrołęce. Start o godz. 17.00.

Na wydarzenie zapraszają muzyczni goście pikniku - lider Drogi na Ostrołękę Wojtek Dudkowski i DJ Made.

Fot. plakat promujący wydarzenie

Odsłon: 2970 komentarze: 0
12:14, 20.06.2022r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót