Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zwłoki przed salonem gier w Ostrowi Mazowieckiej

Na jednej z ulic w Ostrowi Mazowieckiej znaleziono zwłoki mężczyzny. Śledczy ustalają okoliczności zabójstwa. Przeprowadzono oględziny miejsca makabrycznego znaleziska oraz wykonano oględziny. Wynika z nich, że na ciele denata znajduje się prawdopodobnie rana kłuta. 

Wiadomość o znalezieniu zwłok obiegła ogólnopolskie media. O zdarzeniu poinformował także portal ostrowmaz24.pl

Reklama

Z ustaleń prokuratury wynika, że znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku około 35 lat. Jeszcze dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

- Około północy w centrum Ostrowi Mazowieckiej przed jednym z salonów gier zostało znalezione ciało mężczyzny w wieku ok. 35 lat. Ktoś zadzwonił z informacją na policję, że to właśnie tam leżą zwłoki człowieka. Na miejsce natychmiast przyjechali funkcjonariusze z Ostrowi Mazowieckiej, którzy potwierdzili podane okoliczności. Przeprowadzono oględziny miejsca ujawnienia zwłok oraz oględziny zewnętrzne ciała. Na ciele w toku oględzin została ujawniona rana i jest to prawdopodobnie rana kłuta. Dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok denata w oparciu, o którą będzie można ocenić rodzaj rany oraz przyczynę zgonu. Ustaliliśmy tożsamość denata. To, co możemy powiedzieć to to, że nie jest to mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Na tym etapie postępowania do sprawy zostały zatrzymane cztery osoby. Są to osoby, które mogą mieć związek ze sprawą. Natomiast innych informacji w chwili obecnej przekazać państwu nie możemy - informuje Elżbieta Edyta Łukasiewicz, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Więcej na portalu ostrowmaz24.pl.

Odsłon: 6883 komentarze: 0
14:46, 22.06.2022r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót