Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Na pomoc bezdomnym psom i kotom. E.Leclerc w Ostrołęce organizuje kolejną zbiórkę karmy dla zwierząt

Ostrołęcki E.Leclerc startuje z dziesiątą już zbiórką karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska "Canis" w Kruszewie. Będzie też można przygarnąć zwierzaka i stworzyć mu ciepły dom, którego nigdy nie miały. Akcja będzie trwała w dniach 23- 25 czerwca 2022 r.

"Kto posiada psa lub kota, nie musi obawiać się samotności". To myśl, jaka od kilku lat towarzyszy ostrołęckiemu E.Leclerc, który wrażliwy na potrzeby najbardziej potrzebujących, organizuje po raz dziesiąty, zbiórkę żywności dla podopiecznych schroniska "Canis" w Kruszewie.

Reklama

Razem ze zbiórką karmy ruszy "kącik adopcyjny" dla bezdomnych psów i kotów. Zdjęcia zwierząt można obejrzeć w internetowym kąciku adopcyjnym stworzonym na profilu facebookowym schroniska "Canis". Pieski będzie też można zobaczyć na żywo przy sklepie.

- Każdy klient, który dokona adopcji w terminie 23-25 czerwca 2022 r. otrzyma wyprawki dla piesków i kotków (do odebrania w punkcie obsługi klienta) - informują organizatorzy.

Reklama

Do tej pory E.Leclerc w Ostrołęce zebrał dla czworonożnych przyjaciół około 13 ton karmy.

- Zapraszamy wszystkich przyjaciół bezdomnych zwierzaków, którzy pragną choć w minimalnym stopniu ulżyć ich losowi. Dotychczasowe akcje pokazały, że mieszkańcy Ostrołęki, to ludzie o wielkich sercach, którzy chętnie angażują się w pomoc tym, którzy jej naprawdę potrzebują - mówi Marek Grądalski, dyrektor E.Leclerc w Ostrołęce.

Fot. materiał organizatora

Odsłon: 1528 komentarze: 0
08:45, 23.06.2022r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót