Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Radni debatowali nad "Raportem o stanie miasta Ostrołęki za 2021 rok" (zdjęcia)

Prezydent przedłożył radzie miasta Ostrołęki "Raport o stanie miasta Ostrołęki za 2021 rok". Nad dokumentem, podczas dzisiejszego posiedzenia samorządu, przeprowadzono debatę, w której głos zabrali miejscy radni. Po przeprowadzonej dyskusji samorząd zdecydował o udzieleniu prezydentowi wotum zaufania.

Na debatę zostali zaproszeni także mieszkańcy. Warunkiem uczestnictwa było złożenie pisemnego zgłoszenia popartego 50 podpisami. Przewodniczący rady Wojciech Zarzycki powiedział, że nie wpłynęły żadne zgłoszenia od mieszkańców. W związku z tym nad raportem debatowali tylko radni. W podjętej dyskusji nad raportem radni byli zgodni, że rok 2021 rok z uwagi na pandemię był trudny dla miasta. W opinii klubów poprawiła się także współpraca prezydenta z radą.

Reklama

Jako pierwszy głos zabrał radny Stanisław Szatanek.

- Na ten raport końcowy pracowała grupa ludzi. To nie tylko raport, to są konkretne działania w rzeczywistości. To ogromne przedsiębiorstwo, gdzie funkcjonuje ogromna liczba wydziałów. Więc praca poszczególnych jednostek, dyrektorów, kierowników, pracowników, tak naprawdę składa się na efekt końcowy. Chce serdecznie podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili, że tak naprawdę sytuacja w mieście ogólnie jest dobra. To zasługa pana prezydenta i pani wiceprezydent - mówił radny Stanisław Szatanek.

Następnie podsumowano działalność prezydenta oraz przywołano przeprowadzone inwestycje. Pojawiły się głosy, że miasto Ostrołęka wygląda coraz lepiej. Radni dyskutowali także na temat oświaty w mieście.

Głosowanie nad udzieleniem wotum zaufania prezydentowi Łukaszowi Kulikowi za 2021 r. zakończyło się wynikiem 17 za 2 przeciw 2 wstrzymujących się.

Sesja rady miasta odbyła się w czwartek 24 czerwca.

Zobacz zdjęcia:
Sesja rady miasta

Więcej zdjęć: Sesja rady miasta

Odsłon: 1915 komentarze: 0
12:12, 23.06.2022r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót