środa, 17 sierpnia 2022 r., imieniny Jacka, Anity, Mirona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. 18-latek wjechał wprost pod koła forda

Młody, 18-letni rowerzysta zginął potrącony przez samochód osobowy. Według ustaleń policjantów mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, na skutek czego wjechał wprost pod koła forda, którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego.

Do tragicznego wypadku doszło w miniony piątek, 24 czerwca 2022 roku tuż po godzinie 19.00 w Jastrzębcu gminie Czernice Borowe w powiecie Przasnyskim.

Reklama

- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że  kierujący rowerem 18-letni mieszkaniec gm. Czernice Borowe, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej,  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, na skutek czego wjechał wprost pod jadący w kierunku Rzegnowa pojazd marki  Ford Kuga, którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Niestety kierujący jednośladem w wyniku potrącenia, poniósł śmierć na miejscu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości  kierującej fordem wykazało, że w chwili zdarzenia była trzeźwa - informuje asp.szt. Krzysztof Błaszczak.

Przasnyscy policjanci apelują o rozwagę i rozsądek.

- Pamiętajmy, że każdy uczestnik ruchu drogowego chciałby zakończyć swoją podróż w bezpieczny sposób. Aby tak się stało, należy przestrzegać zasad ruchu drogowego. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo nas samych i innych - apeluje asp.szt. Krzysztof Błaszczak.

Fot. KPP Przasnysz

Wyświetleń: 27637 komentarze: -
26.06.2022, 10:00r. Drukuj


Powrót