środa, 17 sierpnia 2022 r., imieniny Jacka, Anity, Mirona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Rozpędzony rowerzysta wjechał w grupę przechodniów i uciekł. Do szpitala trafiło 2,5-letnie dziecko (zdjęcia)

Bezmyślność rowerzysty mogła doprowadzić do tragedii. Rozpędzony mężczyzna wjechał w dwie kobiety, które szły wraz z trójką dzieci chodnikiem przy ul F. "Nila" w Ostrołęce. Najpoważniejszych obrażeń doznało 2,5-letnie dziecko, które zostało zabrane do szpitala. Sprawca uciekł. Poszukuje go policja. 

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na chodniku przy ul. F. "Nila" w Ostrołęce. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, rzecznika prasowego ostrołęckich policjantów.

Reklama

- Według wstępnych ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji na chodniku przy ul. F. "Nila" jadący z dużą prędkością rowerzysta wjechał w grupę przechodniów - dwie matki z trójką dzieci. W zdarzeniu najbardziej ucierpiało 2,5- letnie dziecko, które zostało zabrane do szpitala. Po badaniach dziewczynka wróciła do domu. Sprawca zdarzenia uciekł i nie udzielił pomocy poszkodowanym. Poszukują go ostrołęccy policjanci.- informuje kom. Tomasz Żerański z KMP  w Ostrołęce.

Policjanci apelują do rowerzystów o przestrzeganie przepisów i przypominają o bezwzględnym zakazie poruszania się rowerem po chodniku w terenie zabudowanym.

- Przypominamy rowerzystom, że w terenie zabudowanym obowiązuje bezwzględny zakaz poruszania się jednośladów po chodniku - apeluje kom. Żerański.

W odnalezieniu sprawcy mają pomóc nagrania zabezpieczone z monitoringu.

Zobacz zdjęcia:
Rowerzysta wjechał w grupę przechodniów i uciekł

Więcej zdjęć: Rowerzysta wjechał w grupę przechodniów i uciekł

Wyświetleń: 29905 komentarze: -
26.06.2022, 10:03r. Drukuj


Powrót