poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Reklama   |   Kontakt
TargiPieczywa

Aktualności

Technik przetwórstwa mleczarskiego - pewny zawód, praca gwarantowana!

Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce uruchomił nowy kierunek - Technik przetwórstwa mleczarskiego. Pomysł powstania klasy o takiej specjalności był konsultowany z firmą OSM Piątnica, która jest gotowa wspierać nowy kierunek. 

Firma dysponuje doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną mogącą pomóc szkole w rozwoju nowej specjalności.

Zadbaj o swoją przyszłość!

OSM Piątnica to jedno z najbardziej znanych przedsiębiorstw w regionie. Dynamiczny rozwój firmy wpływa na systematyczne zwiększanie zatrudnienia. Jednocześnie na rynku pracy brakuje fachowców ze średnim wykształceniem. Potrzebni są pracownicy, którzy znają podstawy higieny, mikrobiologii, analizy żywności, technologii mleczarskiej czy aparatury przemysłowej.

Pojawiła się więc potrzeba wykształcenia absolwentów szkół ponadpodstawowych mogących podjąć pracę w branży mleczarskiej. Tego zadania podjęła się ostrołęcka "czwórka" i utworzyła nowy kierunek - Technik Przetwórstwa Mleczarskiego.

Są jeszcze wolne miejsca

Jeśli jesteś młodą osobą, której zależy na zdobyciu oryginalnego wykształcenia i nietuzinkowej pracy, to nauka na kierunku Technik przetwórstwa mleczarskiego będzie dla Ciebie doskonałym wyborem! Czeka Cię przewidywalna stabilna praca, możliwość kontynuacji nauki na studiach inżynierskich, praca dla swojego regionu oraz łatwy dojazd do atrakcyjnie położonego w mieście budynku szkoły ZSZ nr 4 w Ostrołęce przy ulicy Traugutta 10. Szkoła zatrudnia doświadczoną kadrę pedagogiczną. 

ZSZ nr 4 zaprasza absolwentów szkół podstawowych do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej szkoły: Technik Przetwórstwa Mleczarskiego.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4031 komentarze: -
29.06.2022, 11:26r. Drukuj


Powrót