poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Reklama   |   Kontakt
TargiPieczywa

Aktualności

Turystka przeżyła szok na widok ostrołęckiego dworca. "Wstyd dla miasta i tyle" (zdjęcia)

Przepełnione kosze na śmieci, niedopałki papierosów, zaniedbana zieleń i śpiący na ławce mężczyzna - to widok, jaki zastała na ostrołęckim dworcu autobusowym turystka z województwa kujawsko-pomorskiego. W sieci zamieściła niechlubną "pocztówkę" z Ostrołęki. 

Ostrołęcki dworzec autobusowy lata świetności ma już dawno za sobą. Budynek usytuowany w samym sercu Ostrołęki powinien być wizytówką miasta, a jest obiektem skarg mieszkańców i przyjezdnych.

Reklama

- Czy Pan prezydent Ostrołęki wie co to wstyd ? Czy pan prezydent Ostrołęki bierze pełną odpowiedzialność za miasto, którym zarządza ? Wątpię - pisze zbulwersowana turystka we wstępie.

Turystka opublikowała w sieci zdjęcia, z których wyłania się koszmarny obraz dworca autobusowego. Na fotografiach widać m.in. drzemiącego na ławce mężczyznę, przepełnione śmietniki i niedopałki papierosów.

Reklama

- Tymczasem miejsce, które odwiedzam, ja mieszkanka kujawsko-pomorskiego, powinno być wizytówką miasta. Niestety nie jest, co udowodnię prezentując stosowne dokumenty w postaci zdjęć. Z zasady staram się nie pokazywać brudu, smrodu i ubóstwa spotykanych miejsc. Jestem estetyką i fotografuję piękno. Tym razem jednak czuję się przede wszystkim obrażona przez ludzi zawiadujących tym miejscem. Przy okazji przypominam włodarzom ziemi kurpiowskiej, że żyjemy w XXI wieku - dodaje.

- Wstyd dla miasta i tyle. Mam watpliwą "przyjemność" odjeżdżać z tego placu. Fuj ! Nie pozdrawiam Pana prezydenta - podsumowuje turystka Ewa.

Fot. Ewa Dziatłow/Facebook

Wyświetleń: 49151 komentarze: -
25.07.2022, 15:28r. Drukuj


Powrót