poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Reklama   |   Kontakt
TargiPieczywa

Aktualności

11-latek na hulajnodze wjechał wprost pod koła opla. Trafił do szpitala! (zdjęcia)

Do szpitala przetransportowano 11-letniego chłopca, który jadąc hulajnogą elektryczną, wjechał wprost pod koła osobowego opla - kierował nim 47-letni mieszkaniec Ostrołęki. Na miejscu pracowały służby, które wyjaśniały okoliczności zdarzenia. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 25 lipca po godz. 16.00 na ul. Steyera. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Z ustaleń policjantów wynika, że 11-letni chłopiec wjechał hulajnogą elektryczną, na oznakowane przejście dla pieszych i dostał się wprost pod koła osobowego opla, którym kierował 47-letni ostrołęczanin. Chłopiec z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już normalnie.

Ostrołęccy policjanci przypominają aby, zbliżając się do przejścia dla pieszych, przede wszystkim dla swojego bezpieczeństwa, zejść z roweru lub z hulajnogi, zatrzymać się i przeprowadzić pojazd.

- Prosimy także rodziców o wzmożenie nadzoru nad swoimi pociechami i rozmowę na temat przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, żeby pod żadnym pozorem, nie wjeżdżać rowerem lub hulajnogą na przejście dla pieszych, jeśli nie ma w tym miejscu specjalnej ścieżki dla jednośladów - dodaje rzecznik prasowy.

Zobacz zdjęcia:
Potrącenie na ul. Steyera

Więcej zdjęć: Potrącenie na ul. Steyera

Wyświetleń: 40165 komentarze: -
25.07.2022, 17:00r. Drukuj


Powrót