poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Reklama   |   Kontakt
TargiPieczywa

Aktualności

"Rubinowe gody". Niewąska komedia teatralna na deskach Ostrołęckiego Centrum Kultury

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie

Z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności.

Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

"Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują wymiennie: Dorota Nowakowska / Maria Ciunelis Tadeusz Chudecki / Andrzej Beya-Zaborski Paweł Ferens / Marcin Trzęsowski / Patryk Czerniejewski Sławomir Doliniec / Maciej Zuchowicz.

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Kędziora, producent: Kamila Kędziora.

Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

Spektakl "Rubinowe gody" zostanie wystawiony 8 sierpnia o godz.19.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Bilety do nabycia na stronie www.kupbilecik.pl.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 6672 komentarze: -
27.07.2022, 08:57r. Drukuj


Powrót