poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Reklama   |   Kontakt
TargiPieczywa

Aktualności

Zabawa odpustowa w Kamiance. Na scenie Mamzel, The Orchest Rose i Bayera (zdjęcia, wideo)

W Kamiance, w gminie Rzekuń, zgromadzili się mieszkańcy oraz goście z Ostrołęki i pobliskich gmin, aby wspólnie czcić św. Annę. Najpierw msza święta, potem uroczysta procesja, a na końcu doskonała zabawa, która trwa do późnych godzin wieczornych.

Po mszy świętej o godzinie 13.00 zaplanowano liczne atrakcje.

Reklama

Gwiazdą wieczoru był zespół Bayera. To grupa, która powstała w 2014 roku. Dużą rozpoznawalność zyskała dzięki występom na festiwalach organizowanych w całym kraju. Za największe hity Bayery niewątpliwie uznać należy piosenki: "Gorąca nasza noc", "Do samego rana", "Popłyniemy" oraz "Mogę mieć wszystko". Liczba fanów na koncertach grupy potwierdza tylko fakt, że panowie naprawdę potrafią rozkręcić dobrą imprezę.

Reklama

Na zakończenie zaplanowano zabawę taneczną z Dj. Wydarzeniu towarzyszyły dmuchane zjeżdżalnie, animacje dla dzieci, stoiska gastronomiczne, stoiska handlowe oraz pływanie łodzią po Narwi.

Organizatorami są: Wójt Gminy Rzekuń, OSP Kamianka, Urząd Gminy w Rzekuniu, Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, Zakład Obsługi Gminy w Rzekuniu. Współorganizatorem jest Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Odpust Świętej Anny w Kamiance

Więcej zdjęć: Odpust Świętej Anny w Kamiance

 

Wyświetleń: 32817 komentarze: -
31.07.2022, 17:05r. Drukuj


Powrót