poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Reklama   |   Kontakt
TargiPieczywa

Aktualności

Koniec upału tuż-tuż. Na chwilę powrócą gwałtowne zjawiska (wideo)

Piątek będzie ostatnim tak upalnym dniem w większości kraju. Spodziewane są burze, które we znaki dadzą nam się również w sobotę. Od niedzieli widać więcej spokoju w pogodzie - zaświeci słońce, a temperatura nie przekroczy 27 stopni Celsjusza.

Piątek w zachodniej części kraju przyniesie przelotny deszcz i burze z opadami do 10-30 litrów wody na metr kwadratowy oraz porywami wiatru do 60-90 kilometrów na godzinę. W pozostałych regionach zrobi się słonecznie lub wystąpi małe zachmurzenie. Poza tym prognozowana jest słoneczna aura lub zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna wyniesie od 27 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 35 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, będzie południowo-wschodni, skręcający na północno-zachodni.

Reklama

W sobotę na wschodzie, południu i w centrum spodziewany jest przelotny deszcz i burze (z opadami do 10-20l/mkw. i porywami wiatru do 60-80 km/h). W pozostałej części kraju będzie słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie od 20 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 30 st. C na Podkarpaciu. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Niedziela zapowiada się na ogół słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie ze zmiennych kierunków. 

Reklama

Źródło: x-news.pl

Odsłon: 3098 komentarze: 0
08:07, 05.08.2022r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót