poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Reklama   |   Kontakt
TargiPieczywa

Aktualności

Asia wciąż czeka na naszą pomoc. Na Facebooku trwają licytacje! Dołącz!

Na Facebooku trwają licytacje przedmiotów i usług dla Joanny Piersy z Ostrołęki, która od dziewięciu już lat zmaga się z nowotworem. Choroba zaatakowała w 2013 roku i nie chce odpuścić. Ale Asia nie poddaje się i walczy dla siebie, swojej córki, męża, rodziny i przyjaciół.

Nowotwór zaatakował po raz pierwszy w 2013 roku, później w 2019 i kolejny raz w 2021 roku. Choroba i kolejne terapie generują ogromne koszty. Miesięczny koszt zakupu jednego z leków to aż 30 tys. zł. Pomóżmy razem w tej nierównej walce - w serwisie siepomaga.pl trwa zbiórka. Liczy się każdy grosz!

Reklama

Poza możliwością wpłaty dowolnej kwoty na leczenie Joanny, każdy może dołączyć do licytacji uruchomionych na Facebooku, w grupie założonej przez Iwonę Kulas.

Znajdziecie tam mnóstwo przedmiotów, przetworów, pysznych ciast, wypieków, ale też biżuterii, odzieży, akcesorów, przedmiotów codziennego użytku oraz rozmaitych usług, voucherów, a nawet wycieczkę do zakładu karnego!

Możesz licytować i wpłacać pieniądze za wybrany towar, ale też możesz stać się darczyńcą i ofiarować jakiś przedmiot czy usługę.

Liczy się każdy grosz, każdy gest, każda oferta płynąca z serca. Razem możemy uratować Asię i wspólnie zwalczyć podstępną chorobę!

Dołącz do licytacji! - Iwona Kulas charytatywnie - Licytacje dla Joanny Piersy - Ostrołęka 🤍

Zobacz też:

Wesprzyj Asię w trudnej walce z nowotworem! Razem pokonajmy chorobę!

Odsłon: 2601 komentarze: -
10:07, 05.08.2022r. Drukuj


Powrót