piątek, 7 października 2022 r., imieniny Marii, Marka, Amalii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostrołęcka publiczność obejrzała "Rubinowe gody" (zdjęcia)

W Ostrołęckim Centrum Kultury rozpoczął się spektakl "Rubinowe gody". To opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie.

Reklama

Z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności.

Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? Tego dowiedziała się ostrołęcka publiczność.

Występują wymiennie: Dorota Nowakowska / Maria Ciunelis Tadeusz Chudecki / Andrzej Beya-Zaborski Paweł Ferens / Marcin Trzęsowski / Patryk Czerniejewski Sławomir Doliniec / Maciej Zuchowicz.

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Kędziora, producent: Kamila Kędziora.

Spektakl "Rubinowe gody" został wystawiony 8 sierpnia o godz.19.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Zobacz zdjęcia:
Spektakl "Rubinowe Gody"

Więcej zdjęć: Spektakl "Rubinowe Gody"

Wyświetleń: 5687 komentarze: -
08.08.2022, 20:22r. Drukuj


Powrót


Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com