piątek, 7 października 2022 r., imieniny Marii, Marka, Amalii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Gary Moore Tribute Band na ostrołęckiej scenie! Ruszyła sprzedaż biletów! (wideo)

W tym roku przypada 10 rocznica śmierci jednego z najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów. Zapraszamy na wyjątkowy, wspomnieniowy koncert Gary Moore Tribute Band z gościnnym udziałem Jacka Moore'a, syna Gary'ego Moore'a. Ruszyła sprzedaż biletów!

Na wyjątkowe muzyczne wydarzenie zapraszają Radio Oko i Ostrołęckie Centrum Kultury. Będzie to wspomnieniowy koncert utworów Gary Moore'a i tych, które Gary z powodzeniem wykonywał na koncertach. W zespole wystąpi syn Garego - Jack!

Koncert odbędzie się w poniedziałek 10 października. Początek o godzinie 19.00. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie kina Jantar, biletomacie i online na www.ock-ostroleka.pl. Niebawem dla naszych czytelników ogłosimy konkurs, w którym do wygrania bezpłatne wejściówki na wydarzenie!

Gary Moore Tribute Band

Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Garry Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.

Łukasz Gorczyca - basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Iwona Węgrowska, Lora Szafran, Patrycja Kosiarkiewicz, Jacek Kawalec, Maciej Maleńczuk, Leon Hendrix, Noel Coutts i innymi.

Obok Moore'a i Gorczycy pojawią się również Tomek Dominik, jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych, grywający z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatą Przemyk, Homo Twistem, Pudelsami i Tiltem. Bardzo często można oglądać go w składzie Gorczycy.

Gitarę solową w tym projekcie będzie reprezentował Bogdan Topolski, pochodzący z Suwałk muzyk, kompozytor, producent. Wokalnie, z utworami legendy brytyjskiej muzyki Gary′ego Moore′a, zmierzy się Piotr Wojciechowski, pochodzący z Płocka wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne szlify zdobywał między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

Jack Moore - gitary

Piotr Wojciechowski - wokal

Bogdan Topolski - gitary

Łukasz Gorczyca - bas

Tomek Dominik - perkusja

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4173 komentarze: -
14.09.2022, 11:47r. Drukuj


Powrót


Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com