piątek, 7 października 2022 r., imieniny Marii, Marka, Amalii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Uroczysta zbiórka w ostrołęckiej komendzie. Nowym naczelnikiem wydziału kryminalnego nadkom. Tomasz Suchecki (zdjęcia)

W sali konferencyjnej ostrołęckich policjantów miała miejsce uroczysta zbiórka z okazji zdania i objęcia obowiązków na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dotychczasowemu naczelnikowi tego wydziału - podinsp. Dariuszowi Bednarczykowi - zostały powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Reklama

Podinsp. Dariusz Bednarczyk z Ostrołęki do Ostrowi Mazowieckiej na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Uroczysta zbiórka z okazji zdania i objęcia obowiązków na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce rozpoczęła się dziś o godzinie 9.30 od złożenia meldunku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce podinsp. Andrzejowi Rydzewskiemu.

- Oprócz kierownictwa ostrołęckiej komendy policji w uroczystości wzięli udział: Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej mł. insp. Krzysztof Szymański, oddelegowany do pełnienia obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej podinsp. Dariusz Bednarczyk oraz kadra kierownicza i pracownicy policji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego - nadkom. Tomasz Suchecki

Po przywitaniu zaproszonych gości miało miejsce odczytanie stosownych rozkazów personalnych. Pierwszy z nich dotyczył powierzenia obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej podinsp. Dariuszowi Bednarczykowi, drugi natomiast powierzenia obowiązków na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego nadkom. Tomaszowi Sucheckiemu dotychczasowemu Zastępcy Naczelnika tego Wydziału.

- Następnie głos zabrał I Zastępca  Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce podinsp. Andrzej Rydzewski, który w imieniu swoim, jak również Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosława Olszewskiego pogratulował podinsp. Dariuszowi Bednarczykowi awansu oraz podziękował mu za blisko 26-letnią służbę w naszej jednostce. Podkreślił także wdzięczność za ogromne zaangażowanie na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa naszych mieszkańców i trud włożony w sumienne wykonywanie przez nich obowiązków, wręczył mu także pamiątkową tabliczkę z życzeniami dalszych sukcesów w nowej jednostce - dodaje kom. Tomasz Żerański.

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce pogratulował także awansu nowemu Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego nadkom. Tomaszowi Sucheckiemu. Uroczysta zbiórka zakończyła się złożeniem meldunku przez dowódcę uroczystości I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce podinsp. Andrzejowi Rydzewskiemu.

Więcej zdjęć na stronie KMP w Ostrołęce.

Fot. KMP w Ostrołęce

Odsłon: 7909 komentarze: 2
14:46, 22.09.2022r. Drukuj


Powrót


X @ 15:00, 22.09.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 78.152...62

A co to kogo obchodzi co tam psy między sobą robią??

Do x @ 16:56, 22.09.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 185.166...92

Ale żeś błysnął intelektem.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com