czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Uczniowie ostrołęckiej "dziesiątki" są z ekologią na ty (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Z ekologią na Ty", którego autorkami są Magdalena Pychotka i Małgorzata Żebrowska. Tak jak w roku ubiegłym, cieszy się on dużym zainteresowaniem.

Projekt jest realizowany w 1288 placówkach publicznych i niepublicznych: szkołach , przedszkolach, zespołach szkół, szkołach językowych, specjalnych ośrodkach szkolno-wychowawczych, punktach przedszkolnych i klubach przedszkolaka, ośrodkach rehabilitacyjno-edukacyjnych, szkołach ponadpodstawowych, świetlicach środowiskowych, szkołach przysposabiających do pracy, zespołach szkół muzycznych, internatach
oraz bibliotekach.

4768 nauczycieli razem z 76212 uczniami realizują ekologiczne zadania i wyzwania zestawione w tematycznych modułach : "Jestem Eko", "Przyroda wokół nas", "Rady na odpady", "Eko zdrowie", "Eko inspiracje", "TIK w ekologii".

Razem zadbajmy o naszą planetę!

"Jest wolą Stwórcy, by związek człowieka z naturą był związkiem mądrego i szlachetnego gospodarza i opiekuna, a nie nierozważnego eksploratora". (Jan Paweł II)

Projekt rozpoczęto 19 września br.

Fot. SP nr 10 w Ostrołęce

Wyświetleń: 8617 komentarze: -
09:37, 23.10.2022r. Drukuj