wtorek, 6 grudnia 2022 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Przed nami druga edycja Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego!

W 2022 roku Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze organizuje II edycję Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego! Ideą rankingu jest promowanie jednostek samorządu terytorialnego wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego.

Partnerem Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze jest Urząd Statystyczny w Warszawie.

- Fundacja prowadziła podobne rankingi w wielu miejscach w całej Polsce. Na fali tych dobrych doświadczeń rozszerzyliśmy, we współpracy z GUS, nasze rankingi na całą Polskę - mówił Cezary Trutkowski, Prezes Zarządu FRDL podczas I Gali Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego w grudniu 2021 r.

Reklama

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie i promowanie gmin z Mazowsza wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego. W ramach rankingu ocenie poddawane są wszystkie gminy województwa mazowieckiego z wyłączeniem miast na prawach powiatu.

- Mamy nadzieję, że przeprowadzane analizy statystyczne staną się podstawą ważnej dyskusji zarówno nad zarządzaniem lokalnym, jak i strategicznymi kierunkami rozwoju regionu.

Uroczysta Gala Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego odbędzie się 24 listopada 2022 roku w Kinie Atlantic w Warszawie. Tego dnia poznamy wyniki rankingu!

Szczegóły wydarzenia na stronie: www.frdl.mazowsze.pl

"Moja Ostrołęka" objęła to wydarzenia patronatem medialnym.

Odsłon: 1209 komentarze: 3
09:34, 12.11.2022r. Drukuj


Powrót


Kierowca bombowca @ 16:22, 12.11.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 89.71...67

Z tym rozwojem spoleczno gospodarczym to słabo wszędzie. O gospodarce wiadomo. Leży i kwiczy. Nie dziwi po 7 latach rządu narodowych socjalistów. Ich protoplasci, którzy doszli w Niemczech do władzy w latach 30tych XXw. zrujnowali kraj, i wywołali konflikt o zasięgu światowym. PiSowcy z dziadem z Żoliborza i Sasinem wszystko potrafią zepsuć, więc i z wprowadzaniem faszyzmu im nie poszło.
Gospodarkę odbudujemy. Gorzej jednak z odbudową społeczeństwa jako komórki społecznej
Widzę taka rozsypkę i ogromny podział. Przykład z wczoraj kiedy odrodzone ORMO pacyfikowalo spokojnych ludzi. Dzisiaj powtórka przed spotkaniem woca z fanatykami jego ugrupowania.
Ciężko będzie znów być jednym narodem
Ale damy radę.

tl @ 05:26, 13.11.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 37.30...12

"Kategoria miasta
W kategorii miasta na prawach powiatu Ostrołęka zajęła 45. miejsce na 47 ujętych w rankingu (spadek z 43. w stosunku do poprzedniego roku) ze średnimi wydatkami inwestycyjnymi per capita w lat. 2019-2021 w wysokości 724,75 zł."

Wpłaty ze SSP @ 07:42, 13.11.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 178.42...101

Dałeś pomoc? Nie! Tylko tekturowy czek! Raz i do tego nie wydrukowany! W tym rozliczeniu brać pod uwagę ile datków było z zewnątrz!!! Wtedy wyjdzie kto „ tłusty kot”.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com